Dveře Truhlářství Děčín

Jsme výrobci kvalitních dveří včetně výplní. Vyrábíme masivní vchodové dveře, vnitřní (interiérové) dveře, dveře plné i prosklené, nebo částečně prosklené. Dále vyrábíme posuvné dveře. Při výrobě dveří používáme širokou škálu dostupných dřevin a to i v dýze. Co se týká povrchové úpravy, plně se podřídíme Vašemu přání.

Vchodové dveře

Vchodové dveře jsou vizitkou Vašeho domu. Měly by tudíž být nejen pěkné po straně designu, ale také funkční a bezpečné. Nabízíme Vám výrobu dveří, dle Vašich požadavků. Vyberte si materiály a doplňky, my pro Vás vyrobíme dveře na míru.

Interiérové dveře

Nabízíme Vám interiérové dveře značky Rostra.

V kategorii interiérových dveří a zárubní Vám můžeme nabídnout široký sortiment výrobků jako jsou:

  • interiérové dveře
  • speciální dveře
  • celoskleněné dveře
  • obloukové zárubně

Dveře Rostra jsou nabízeny v širokém rozsahu tipů a barev dveří a jsou schopny splnit všechny ožadavky a nároky zákazníků. Interiérové dveře Rostra se prodávají spolu se zárubněmi.

Eurodveře

Vyrábíme dřevěné vstupní dveře na míru, dle požadavku našich zákazníků. Eurodveře mají, tak jako dřevěná okna, výborné izolační vlastnosti - tepelné a zvukové.

Díky využití tradičního materiálu, jako je právě dřevo, získáte krásné a přirozené dveře, které se stanou ozdobou Vašeho domu.

Certifikace oken

Výrobky prošly certifikací ve zkušebně stavebně truhlářských výrobků ve Zlíně a mají označení CE platné pro vývoz do celé EU.

Prohlédnout galerii dveří    Prodejna dveří - katalog