Nejen zakázkové truhlářství Galerie - okna, dveře, schody, nábytek, dřevostavby

Veškeré produkty ze dřeva. Včetně oken, obkladů schodišť a podobně. Vše si lze prohlédnout v příslušných galeriích. Najdete tu mnoho fotografií realizovaných zakázek.

Vaše přestavy či požadavky mohou však být zcela jiné. Neváhejte zavolat nebo navštívit naši prodejnu, my Vaše představy rádi realizujeme.

Galerie dveří

Dveře, zárubně

Dveře nejsou jen vstupem do bytu či místnosti, proto věnujeme maximální péči vhodnému výběru dekoru, designu a povrchovému zpracování. Jak u dveří vchodových, tak i u dveří interierových si můžete vybrat, zda zvolíte dveře se skleněnou výplní nebo plné. U vchodových dveří je vhodná a esteticky příjemná kombinace skla a dekorativní mříže, která taktéž plní funkci bezpečnostního prvku.

Prohlédnout galerii dveří

Galerie oken

Dřevěná okna, eurookna, špaletová okna

Výběru oken je třeba věnovat zvýšenou pozornost. Zvláště pak u starších architektonicky zajímavých rekonstruovaných budov. Není snadné zachovat architektonický ráz stavby a zárověň dodržet moderní techologické a ekologické požadavky. S výběrem vhodných oken - vhodného designu i dekoru a tepelně izolačních vlastností Vám rádi pomůžeme.

Prohlédnout galerii oken

Galerie nábytku

Kuchyňské linky a vestavěné skříně na míru

Každý prostor, každá místnost si žádá své. Každý prostor má své užitné hodnoty, své světelné dispozice. Každá místnost slouží jinému účelu. Každý prostor má v obyvateli či návštěvníkovi vzbudit jiné pocity. Ať již jde o pracovnu, poklidnou a kreativní, či hernu v mateřské škole, energickou a hravou, vždy je třeba zvolit nejen vhodný dekor či barvu, ale také správně a ergonomicky využít prostorové dispozice.

Prohlédnout galerii nábytku

Galerie schodišť

Schodiště, zábradlí

Schodiště nemusí být jen nutnou spojnicí mezi patry. Může být také elegantním a dekorativním doplňkem chodby. Dřevěné schodiště je krásné, elegantní, odolné a bezpečné.

Ke shodišti dodáme ve stejném dekoru a designu i zábradlí dle dispozic prostoru.

Prohlédnout galerii schodišť

Galerie dřevostaveb

Altány, garáže, verandy, přístavby

Dřevo jako materiál pro stavbu zahradních domků, altánů, přístřešků pro auta či jiných drobnějších staveb splňuje nejen požadavky na odolnost a dlouhou životnost, ale jako přírodní materiál působí přirozeně a dokresluje celkový obraz exteriéru Vašeho domu.

Prohlédnout galerii dřevostaveb