Napsali o nás Truhlářství Děčín

Děčínský denik.cz napsal ...

Cena nás příjemně překvapila, říká podnikatel Pavel Adášek

Děčín - Celkem jedenáct podnikatelů z Ústeckého kraje získalo letos prestižní cenu „Spokojený zákazník Ústeckého kraje."

Cena, která se uděluje na dva roky, letos míří také do Děčína, kde ji získal majitel zakázkového truhlářství OLYMPIE s.r.o Pavel Adášek.

Adášek, který ve své firmě zaměstnává sedm lidí, získal ocenění za kvalitní výrobu, vlídné chování a poctivou řemeslnou práci.

„Mám z toho pozitivní pocity," říká Adášek. „V první chvíli jsem měl ohromnou radost, že někdo takto ohodnotil naši práci. Je to výsledek námi nastavené laťky kvality," dodává s tím, že z nastoupené cesty nechce v žádném případě uhnout.

Upřímně také přiznává, že o existenci ceny „Spokojený zákazník" neměl dosud ani tušení. O to příjemnější zažil překvapení, když ji získal.

Firmy na tuto cenu přitom nominují sami zákazníci. Letos se sešlo v Ústeckém kraji 32 nominací jedenáct vítězů pak vybrala odborná komise.

„Kdo mě navrhl, to netuším. Je to typický příklad toho, jak slepý k houslím přišel," dodává s nadsázkou.

Cenu, kterou uděluje Sdružení českých spotřebitelů, podporuje také Ústecký kraj. Právě na něm k předávce cen došlo.

„V dnešní uspěchané době je složité udržovat úzké vazby se svými obchodníky, jsme zvyklí nakupovat ve velkých hypermarketech, kde se nemusíme s nikým bavit. Vám se daří i v tak velké konkurenci vyniknout a dosáhnout toho, že se k vám zákazníci nejenom rádi vrací, ale vašeho přístupu k nim si zároveň cení," řekl oceněným krajský radní Petr Jakubec.

Autor: Luděk Stínil

Zdroj: Děčínský denik.cz