O nás Truhlářtví Děčín

Okna, dveře, schody, nábytek a truhlářství OLYMPIE s.r.o. Děčín

Vážení obchodní přátelé, vážení návštěvníci našich stránek, vítáme Vás na webové prezentaci truhlářství OLYMPIE s.r.o. Děčín.

Dovolujeme si Vám touto cestou představit sortiment naší firmy. Poskytujeme kompletní služby v oblasti dřevovýroby. Jednou z našich předních vlastností je univerzálnost, což nám umožňuje vyhovět jakýmkoliv požadavkům našich zákazníků po všech stránkách, co se dřevovýroby týká.

Nabízíme Vám produkty:

 • Okna
 • Dveře
 • Nábytek
 • Schodiště a zábradlí
 • Dřevostavby

Dřevěná okna, eurookna a špaletová okna Děčín

Dřevěná okna

Eurookna a výroba eurooken

Dřevěná okna vynikají svými tepelnými a izolačními vlastnostmi. Zvolte přírodní materiál oproti plastu. Dřevěná okna jsou šetrná k životnímu prostředí už při své výrobě. Nabízíme Vám dřevěná okna v různé variabilitě provedení, která Vám nabídnou dlouhodobou životnost a funkčnost.

Více o eurooknech »

Špaletová okna

Klasická špaletová okna jsou typická hlavně pro staré domy. V současné době to však není pravidlem. Špaletová okna jsou oblíbená pro svou eleganci a propracování, které je ukázkou umu truhlářů. Špaletová okna mají vysokou tepelnou i zvukovou ochranu. Tuto ochranu je možné ještě zvýšit za použití kombinace jednoduchého a izolačního skla, to vše umocněno vzduchovou mezerou mezi rámy oken.

Více o špaletových oknech »

Vchodové dveře, interiérové dveře a eurodveře Děčín

Vchodové dveře

Vchodové dveře jsou vizitkou Vašeho domu. Měly by tudíž být nejen pěkné po stránce designu, ale také funkční a bezpečné. Nabízíme Vám výrobu dveří, dle Vašich požadavků. Vyberte si materiály a doplňky, my pro Vás vyrobíme dveře na míru.

Výroba vchodových dveří »

Interiérové dveře

Nabízíme Vám interiérové dveře značky Rostra.

V kategorii interiérových dveří a zárubní Vám můžeme nabídnout široký sortiment výrobků jako jsou:

 • interiérové dveře - plné, prosklené
 • speciální dveře
 • obloukové zárubní

Výroba interiérových dveří »

Eurodveře

Vyrábíme dřevěné vstupní dveře na míru, dle požadavku našich zákazníků. Eurodveře mají, tak jako dřevěná okna, výborné izolační vlastnosti - tepelné a zvukové.

Výroba eurodveří »

Zakázková výroba nábytku Děčín

Kuchyňské linky na míru

Naše firma Vám kromě dřevěných oken a dveří, nabízí výrobu kuchyňské linky na míru. Pokud jsou ve Vašem domě či bytě atypické prostory, pak je vhodná kuchyňská linka na míru. Kuchyně na míru jsou optimálně přizpůsobeny, jak prostoru, tak i uživateli.

Výroba kuchyňských linek »

Vestavěné skříně na míru

Pro malé a atypické prostory v bytu či domu nabízíme svým zákazníkům výrobu vestavěné skříně, která využije téměř každého prostoru. Budete tak mít k dispozici více úložného a skladového prostoru.

Služba - vestavěné skříně »

Schodiště a zábradlí Děčín

Renovace schodišť

Nabízíme Vám renovace schodišť velmi kvalitním systémem TOP STEP. Systém TOP STEP má velký výběr povrchů a systém je možné montovat na dřevo, beton, teraco, kámen či na kov.

Renovace schodišť »

Výroba a montáž zábradlí

K novému či stávajícímu schodišti patří i zábradlí. Vyrábíme a montujeme zábradlí na zakázku. V naší truhlárně pro Vás zhotovíme zábradlí v takovém tvaru a materiálu, jaký si budete přát.

Služba - výroba a montáž zábradlí »

Zahradní dřevostavby Děčín

Vyrábíme zahradní dřevostavby, jako:

 • pergoly
 • venkovní posezení
 • garážová stání
 • altány
 • terasy

Dále o zahradních dřevostavbách »

Cílem naší firmy je uspokojit klientovy představy a tohoto dosáhneme hlavně individuálním přístupem ke každé zakázce.

Pro více informací o službách a produktech, poradenství a náměty nás prosím kontaktujte prostřednictvím našich webových stránek, na telefonu či po emailu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

OLYMPIE s.r.o. - truhlářství a dřevovýroba Děčín