Schodiště a zábradlí Truhlářství Děčín

Provádíme renovace i výrobu schodišť, výrobu a montáž zábradlí. Materiály používané k výrobě schodišť i zábradlí jsou dřeviny, jako např. dub, buk, pařený buk, smrk, borovice, jasan, javor, americký ořech aj. Máme zkušenosti s výrobou všech typů samonosných schodišť - rovné, ¼ točené schodiště, točité schodiště, půltočité schodiště.

Samonosná schodiště jsou taková, u kterých se jednotlivé stupně osazují do předem vyfrézovaných schodnic. Všechny nášlapy jsou usazovány do silikonových pouzder čímž je zamezeno vrzání schodů. Dodáváme obklady stávajících i nových schodů. Vyrábíme schodiště a madla.

Renovace schodišť

Nabízíme Vám renovace schodišť velmi kvalitním systémem TOP STEP. Systém TOP STEP má velký výběr povrchů a systém je možné montovat na dřevo, beton, teraco, kámen či na kov.

Schodišťový systém TOPSTEP

Krásný vzhled, vysoká odolnost, neklouzavá úprava, příjemný materiál, bezpečné oblé hrany - to jsou základní požadavky kladené na schody. Tyto vysoké nároky na obkladový materiál schodiště optimálně splňuje schodišťový systém TOPSTEP.

Schodišťový systém TOPSTEP je ideálním řešením pro obklady nejen nových betonových monolitů, ale díky svým vynikajícím vlastnostem je často využíván k renovaci starých schodišť (dřevěných, kamenných nebo kovových). Velkými výhodami systému TOPSTEP jsou stálobarevnost, rychlá a čistá montáž a především dokonalý estetický vzhled.

Základním prvkem schodišťového systému TOPSTEP je obkladový element. Je tvořen nosičem z vysoce kvalitní desky MDF a vrstvy z vysokotlakého laminátu. Důležitou součástí je hliníková vyrovnávací lišta.

Mezi přednosti systému patří především:

  • možnost použití pro veškeré podklady (beton, kámen, teraco, dřevo, ocel)
  • optimální řešení renovace schodišť (přímých i točitých)
  • vyrovnání výškových nerovností schodišť
  • jednoduchá montáž (bez větších stavebních úprav)
  • snadná údržba oproti dřevěným obkladům (bez broušení a lakování)
  • dlouhá životnost a stálobarevnost
  • exkluzivní a elegantní vzhled
  • dokonalé sladění s plovoucí podlahou
  • odolnost proti oděru, nárazu, UV záření a běžným domácím chemikáliím
  • široká nabídka příslušenství

Další informace a dekory systému TOPSTEP naleznete na www.topstep.cz

Výroba a montáž zábradlí

K novému či stávajícímu schodišti patří i zábradlí. Vyrábíme a montujeme zábradlí na zakázku. V naší truhlárně pro Vás zhotovíme zábradlí v takovém tvaru a materiálu, jaký si budete přát. Materiály používané k výrobě zábradlí jsou dřeviny, jako např. dub, buk, pařený buk, smrk, borovice, jasan, javor, americký ořech aj.

Prohlédnout galerii schodišť