Nejen zakázkové truhlářství Okna, dveře, schody, nábytek, dřevostavby

Představujeme Vám široký sortiment naší firmy. Poskytujeme kompletní služby v oblasti dřevovýroby. Jednou z našich předních vlastností je univerzálnost, což nám umožňuje vyhovět jakýmkoliv požadavkům našich zákazníků po všech stránkách, co se dřevovýroby týká.

Vchodové dveře jsou vizitkou Vašeho domu. Měly by tudíž být nejen pěkné po stránce designu, ale také funkční a bezpečné. Nabízíme Vám výrobu dveří, dle Vašich požadavků. Vyberte si materiály a doplňky, my pro Vás vyrobíme dveře na míru.

Nabízíme Vám interiérové dveře značky Rostra. V kategorii interiérových dveří a zárubní Vám můžeme nabídnout široký sortiment výrobků jako jsou interiérové dveře (plné, prosklené), speciální dveře, obloukové zárubně

Vyrábíme dřevěné vstupní dveře na míru, dle požadavku našich zákazníků. Eurodveře mají, tak jako dřevěná okna, výborné izolační vlastnosti - tepelné a zvukové.

Dveře, zárubně i nábytek v dokonalé souhře.

Dveře a zárubně na míru

Dřevěná okna vynikají svými tepelnými a izolačními vlastnostmi. Zvolte přírodní materiál oproti plastu. Dřevěná okna jsou šetrná k životnímu prostředí už při své výrobě. Nabízíme Vám dřevěná okna v různé variabilitě provedení, která Vám nabídnou dlouhodobou životnost a funkčnost.

Klasická špaletová okna jsou typická hlavně pro staré domy. V současné době to však není pravidlem. Špaletová okna jsou oblíbená pro svou eleganci a propracování, které je ukázkou umu truhlářů. Špaletová okna mají vysokou tepelnou i zvukovou ochranu. Tuto ochranu je možné ještě zvýšit za použití kombinace jednoduchého a izolačního skla, to vše umocněno vzduchovou mezerou mezi rámy oken.

Okna praktická a v designovém souladu s budovou.

Dřevěná okna, eurookna, špaletová okna

Naše firma Vám kromě dřevěných oken a dveří, nabízí výrobu kuchyňské linky na míru. Pokud jsou ve Vašem domě či bytě atypické prostory, pak je vhodná kuchyňská linka na míru. Kuchyně na míru jsou optimálně přizpůsobeny, jak prostoru, tak i uživateli.

Pro malé a atypické prostory v bytu či domu nabízíme svým zákazníkům výrobu vestavěné skříně, která využije téměř každého prostoru. Budete tak mít k dispozici více úložného a skladového prostoru.

Každý prostor je jedinečný ... a žádá jedinečný přístup.

Kuchyňské linky a vestavěné skříně na míru

Nabízíme Vám renovace schodišť velmi kvalitním systémem TOP STEP. Systém TOP STEP má velký výběr povrchů a systém je možné montovat na dřevo, beton, teraco, kámen či na kov.

K novému či stávajícímu schodišti patří i zábradlí. Vyrábíme a montujeme zábradlí na zakázku. V naší truhlárně pro Vás zhotovíme zábradlí v takovém tvaru a materiálu, jaký si budete přát.

Krásné, praktické, s vysokou odolností.

Schodiště a zábradlí

Vyrábíme zahradní dřevostavby, jako:

  • pergoly
  • venkovní posezení
  • garážová stání
  • altány
  • terasy

Praktický a estetický doplněk Vašeho domu.

Dřevostavby

Dveře, okna, renovační obklady schodišť, kuchyňské linky, vestavné skříně kancelářský nábytek, ložnice, obývací stěny, dveřní kování, povrchové úpravy dřevěných výrobků ... to vše si lze objednat a vyzvednout přímo v naší kamenné prodejně.

Přímo na prodejně si můžete prohlédnout širokou nabídku dveří v mnoha dekorech a designových úpravách.

Stačí si jen vybrat, zbytek je na nás.

Prodejna